System bilingowy dla przedsiębiorstw

 

Jeżeli prowadzisz firmę i zatrudniasz pracowników, prawdopodobnie nie wiesz, czy poza służbowymi rozmowami nie dochodzi także do rozmów prywatnych, za które musisz zapłacić. Wydatki telekomunikacyjne stanowią dość znaczącą część wszystkich kosztów. Z oferty http://comfortel.pl/index.php/oferta/sort-profit/ dowiesz się o systemie bilingowym, który pomoże Ci kontrolować ruch telefoniczny w całym przedsiębiorstwie. Systemy bilingowe są wdrażane przez coraz więcej przedsiębiorców nie tylko ze względu na oszczędności, lecz także możliwości, które oferują. Umożliwiają generowanie raportów na temat statystyk ruchu, tj. szczegółowego rejestrowania połączeń telefonicznych, a także do bazy abonentów. Dzięki systemom bilingowym można mieć również wgląd do wszystkich niezbędnych danych od dostawców telekomunikacyjnych.

 

Oszczędności jakie przyniósł system bilingowy w firmie o małej wielkości:

 

Połączenie – 26 gr/min, transmisja danych 3gr/1 MB, pakiet 60zł/50GB

Czas rozmów – 100h/m-c, czyli 1560zł, 500GB Internetu, czyli 600zł

Wyeliminowanie rozmów prywatnych ok. 10h/m-c, czyli 156zł i ok. 50 GB Internetu zużywanego na prywatne sprawy pracowników, czyli 60zł

Oszczędności małego przedsiębiorstwa razem: ok. 216zł/m-c oraz dodatkowe koszty związane z używaniem urządzeń, ok. 300-500zł/m-c; oszczędności roczne: ok. 6200-8600zł.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *