Szukasz tworzywa o wielu właściwościach? Wybierz płyty hips

Płyty hips to produkt, w którego sprzedaży specjalizuje się http://kodrewex.com.pl . W tej firmie znajdziesz najlepsze produkty tego rodzaju, a z oferowanych przez nich płyt hips możesz wykonać bardzo wiele rzeczy. Przyjrzyjmy się więc temu tworzywu sztucznemu i jego zastosowaniom.

Hips jest to polistyren wzbogacony o kauczuk, co sprawia, że materiał ten zyskuje nowe właściwości. Na przykład jest bardzo łatwy do formowania w procesie obróbki termicznej. Dlatego z płyt hips można bez trudu wytłaczać bardzo różne formy. To sprawia, że płyty te sa bardzo szeroko stosowane. Przede wszystkim korzysta z nich branża reklamowa oraz firmy robiące zabawki dla dzieci.

Na pewno wpływ na popularność tego produktu ma fakt, że płyty hips dają bardzo duże możliwości wizualne, dzięki temu, że mogą być barwione na dowolny kolor oraz oferowane są w bardzo różnych typach wykończenia – od matowych aż do lustrzanych efektów. Choć rzecz jasna im bardziej skomplikowane i dekoracyjne wykończenie, tym droższa będzie taka płyta. Dotyczy to także mniej typowych kolorów lub ich połączeń.

Płyty hips dostępne są też w wariantach specjalnych, na przykład z dodatkową warstwą odporną na freon, dzięki czemu mogą być stosowane w chłodnictwie, gdzie ten aspekt jest niezwykle istotny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *